Utworzono dnia 24.01.2017

Po ciężkiej pracy w I semestrze uczniowie naszej szkoły zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w sobotę - 13 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Szkoła wyglądała inaczej niż na co dzień, główny korytarz  zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowaną kolorowymi balonami, serpentynami i pomponami z bibuły wykonanymi przez uczniów pod opieką wychowawczyń, zachęcała do zabawy. O oprawę muzyczną i ciekawe zabawy zadbał zaproszony przez Radę Rodziców, DJ Krzysztof. Wszystkie zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem, do udziału w nich było bardzo wielu chętnych. Sprawiły one radość nie tylko uczniom naszej szkoły, ale także  najmłodszym dzieciom, które przybyły do nas  i urozmaiciły całą imprezę choinkową. Większość uczestników postarało się o piękne i ciekawe kostiumy oraz maski. Wśród przebierańców były: księżniczki, królowe,  motyle, wróżki, pszczółki, policjanci, strażacy i wiele, wiele innych ciekawych postaci. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie i oryginalnie. Rodzice i nauczyciele bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Na chwilę wytchnienia i odpoczynku, po tych wyczerpujących tańcach , udawali się do sal lekcyjnych, gdzie przygotowany był pyszny, słodki poczęstunek przez Radę Rodziców i obecne na zabawie mamy.

Tegoroczna  zabawa choinkowa udała się doskonale, a dzieci i uczniowie zmęczeni, ale pełni wrażeń rozeszli się do domów. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Ferie trwać będą do 29 stycznia 2017 r.

Wszystkim uczniom życzymy miłego i bezpiecznego odpoczynku :)

Ewa Sawczak

Utworzono dnia 24.01.2017, 16:42