Szkolne walentynki

Utworzono dnia 26.02.2020

Luty to miesiąc kojarzący się wszystkim z miłością, okazywaniem uczuć i pozytywnymi emocjami. Dlatego na kilka dni przed dniem świętego Walentego, Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole pocztę walentynkową. Klimat tego święta mogliśmy poczuć za sprawą czerwonych serduszek którymi przystrojone zostały korytarze. Na tę okazję zakupione zostały kartki walentynkowe, które sprzedawaliśmy wśród społeczności szkolnej. Uczniowie swoje wyznania mogli kierować pod adresem swoich sympatii, a ci nieśmiali mieli możliwość, aby to zrobić anonimowo. Walentynki to także czas, kiedy kilka miłych słów można było skierować do swoich koleżanek i kolegów, podkreślając tym samym jak ważną wartością w życiu człowieka jest przyjaźń. Wypełnione i zaadresowane kartki trafiały do specjalnie przygotowanego pudełka. W piątek 14 lutego 2020 walentynkowy listonosz chodził od klasy do klasy, aby dostarczyć zebraną korespondencję. Uczniowie licznie uczestniczyli w tej wspólnej zabawie, dzięki czemu wiele osób poczuło się naprawdę wyjątkowo. Inicjatywa ta była ciekawym sposobem na rozgrzanie serc podczas zimowej aury oraz wywołała wiele radości i uśmiechu. Pamiętajmy jednak, aby tych ciepłych słów wyrażających miłość i szacunek do drugiej osoby używać nie tylko w tym wyjątkowym dniu ale przez cały rok!

Agnieszka Pęcherek

Utworzono dnia 26.02.2020, 20:15