Strażacy dzieciom 3

Utworzono dnia 02.06.2019

2 czerwca OSP z Rytej Górki zorganizowała po raz kolejny piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Już od wczesnych godzin porannych druhowie strażacy krzątali się w obejściu remizy aby na rozpoczęcie imprezy dopiąć wszystko na „ostatni guzik”. Kosztowało ich to wiele pracy i wysiłku oraz poświęcenia swojego czasu aby wszystko było gotowe na czas, tym bardziej że pogoda nie sprzyjała pracom. Nie byłoby to możliwe gdyby nie pomoc sponsorów oraz środków Powiatu Brzozowskiego, którzy zafundowali wspaniałe atrakcje, takie jak: zamek dmuchany, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, kulki, mnóstwo słodkości, lody, napoje, grochówka, bigos, wata cukrowa, jak również firma cateringowa „Delicja” zaoferowała swoje wyroby i wiele innych atrakcji. Dzięki Paniom, Lidce i Justynie dzieci mogły przyozdobić swoje twarze przepięknymi malunkami. Wszystkim umilał czas DJ Piękne wozy OSP KSRG Izdebki i OSP KSRG Wesoła były licznie oblegane przez dzieci, a na zakończenie druhowie pokazali możliwości armatek wodnych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż przygotowano mnóstwo konkursów ze wspaniałymi nagrodami. Była to wspaniała okazja do spotkań nie tylko rodzinnych ale i integracja społeczności lokalnej. Oprócz druhów OSP Ryta Górka do pomocy przybyli również druhowie OSP Wyręby. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania w szczególności Prezesowi dh OSP Ryta Górka Jackowi Sowie za nadzór nad imprezą jak również wszystkim strażakom, gdyż bez nich nie udałoby się zdążyc na czas z pracami.

Tak wspaniała zabawa była możliwa dzięki dofinansowaniu z Powiatu Brzozowskiego, oraz dzięki licznemu gronu sponsorów:

Starostwo Powiatowe w Brzozowie,
Pan poseł Bogdan Rzońca,
Pan wicemarszałek Stanisław Kruczek,
Gmina Nozdrzec,
Tartak Majda Jacek i Jerzy Majda,
Kowalski Okna Dariusz Kowalski,
Sznurtex Ryszard Szarek,
Koło Wędkarskie "Brzana" z Nozdrzca,
Pan Marek Owsiany,
Rada Rodziców ze SP nr 2 w Wesołej,
ZEKiWB Zdzisław Socha,