Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego

Utworzono dnia 01.12.2019

28 listopada 2019r. w godzinach porannych pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnym konkursie recytatorskim pt. , If I was a superhero. ‘ Konkurs był skierowany do uczniów klasy VI i VII.  Zadaniem uczestników była recytacja wiersza z pamięci w języku angielskim, wplatając w to elementy ruchu oraz gesty sceniczne. Uczniowie w skupieniu i z powagą prezentowali swoje umiejętności a publiczność oklaskiwała gromkimi brawami każdego uczestnika. Celem konkursu było motywowanie uczniów do nauki, propagowanie poezji anglojęzycznej oraz doskonalenie znajomości języka angielskiego. Za wkład włożony w opanowanie utworu laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy upominki oraz dyplomy pamiątkowe.                                                Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce  - Milena Zielińska  (kl. VII)

II miejsce  - Bartłomiej Szurlej  (kl.  VI)

III miejsce  - Sebastian Świst  (kl.  VI)

Uczestnicy:

Justyna  Kowalska  ( kl. VII)

Damian Osip ( kl.  VII)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za wkład pracy oraz poświęcony czas. Gratuluję oraz życzę dalszych sukcesów!

mgr Agnieszka Pęcherek

Utworzono dnia 01.12.2019, 21:39