DZIEŃ KOBIET

Utworzono dnia 19.03.2020

11 marca 2020 w naszej szkole był dniem szczególnym, a miłą atmosferę można było wyczuć od samego rana kiedy to męska część społeczności szkolnej wręczała swoim Paniom kwiaty oraz słodkości. Chłopcy w białych koszulach i marynarkach prezentowali się elegancko a na dziewczęcych buziach malował się uśmiech. Zwieńczeniem tego dnia był kabaretowy program artystyczny przygotowany przez chłopców z klas VI-VIII pod kierownictwem p. Wojciecha Tarnawskiego. Młodzi artyści ze szczególnym zaangażowaniem wczuwali się w grę aktorską a pełne humoru dialogi bawiły wszystkie kobiety zgromadzone na widowni. W scence ,,Kobieta na zakupach’’ aktorzy zaprezentowali relacje damsko-męskie ukazujące, iż mężczyzna jest w stanie oddać wszystko co ma, aby tylko zadowolić swoją drugą połowę. Podczas występu poruszono także tematykę służby zdrowia, co mogliśmy zobaczyć w skeczu ,, Przychodzi chłop do lekarza’’ - a wszystko to z przymrużeniem oka. Oprócz komicznych sytuacji i elementów satyry przedstawiających jak trudno mężczyźnie zrozumieć kobietę, panowie wystąpili w rolach raperów za co otrzymali gromkie brawa. Musimy przyznać że rap w ich wykonaniu przypadł wszystkim do gustu, a oni sami popisali się ukrytymi talentami muzycznymi które w nich drzemią. Na koniec wszystkie Panie i dziewczęta zostały obdarowane ręcznie robionymi kwiatami a do życzeń przyłączył się Pan Dyrektor. Dziękujemy naszym Dżentelmenom za wkład i pracę włożoną w przygotowanie tej uroczystości i mamy nadzieję że za rok też możemy na Was liczyć.

mgr Agnieszka Pęcherek

Utworzono dnia 19.03.2020, 21:18