Chęci, rower i w drogę

Utworzono dnia 13.11.2017

16 października uczniowie klasy VII wraz z Opiekunami wybrali się na rajd rowerowy do Błażowej. Uczestnicy mieli do pokonania trasę liczącą 28 kilometrów. Wiodła ona przez Rytą Górkę, Kąkolówkę, Błażową Górną, Matulnik i Rezerwat Przyrody "Mójka".Trasa rajdu została podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich to odcinek 14 km przez Rytą Górkę, Kąkolówkę do Błażowej – uczestnicy pokonali ją w 110 minut. Po dotarciu na miejsce uczniowie mogli wypocząć na łonie natury w Parku Pod Dębem. By w pełni zregenerować siły udali się również na pyszną przekąskę – krótko mówiąc – coś dla ducha i dla ciała :-). Po chwili wytchnienia uczestnicy wyprawy z zapałem przystąpili do pokonania drugiego etapu rajdu. Trasa wiodła przez Matulnik do Rezerwatu Przyrody "Mójka". Wszyscy mogli podziwiać malowniczo położone, leśne tereny usytuowane wśród wzniesień. Po dotarciu do celu i krótkim odpoczynku uczniowie ruszyli w drogę powrotną. Był to dzień pełen wrażeń, pogoda dopisała i wszystkie cele wyjazdu zostały zrealizowane. Można było nie tylko aktywnie spędzić czas, ale również poznać piękne tereny naszego regionu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w rajdzie, zachęcamy do licznych aktywności i spędzania czasu na łonie natury.
Dziękujemy również Opiekunom za czuwanie nad bezpieczeństwem całej młodzieży i bycie przewodnikami na trasie rajdu. Wierzymy, że zapadnie on na długo w pamięci wszystkich miłośników jednośladów. Do zobaczenia na trasie kolejnego rajdu!

Opiekun – Krzysztof Toczek

Utworzono dnia 21.11.2017, 10:49