Bal nad balami!!!

Utworzono dnia 02.02.2018
Czcionka:

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest niewątpliwie zabawa choinkowa, która odbyła się w sobotę 28 stycznia, na to wydarzenie czekali z wielką niecierpliwością uczniowie, zwłaszcza młodsi. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ Krzysztofa, wszyscy bawili się doskonale. Pośród laserów i kolorowych świateł pląsały księżniczki, czarodziejki, policjanci, bohaterowie kreskówek - ludzie-pająki czy średniowieczni rycerze. Była to o tyle szczególna zabawa choinkowa, ponieważ odbyła się w dużej sali balowej, którą użyczyli nam strażacy z OSP Ryta Górka za co bardzo dziękujemy. Wielką atrakcją okazały się konkursy, których tego wieczoru nie mogło zabraknąć. Warto wspomnieć „Taniec na gazecie, konkurs „Taniec z balonem". Oczywiście, momentem kulminacyjnym był wybór najpiękniejszej dziewczyny i najprzystojniejszego chłopaka na balu. Było to nie lada wyzwanie! Tego zaszczytu doświadczyli  Patrycja i Mateusz uczniowie z klasy VII.
W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków i pysznych kanapek przygotowanych przez rodziców naszych uczniów.Tegoroczna zabawa karnawałowa  należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Ferie trwać będą od 29 stycznia do 11 lutego 2018 r.
Wszystkim uczniom życzymy miłego i bezpiecznego odpoczynku :)

mgr Ewa Sawczak

Utworzono dnia 02.02.2018, 16:28