14.X Święto Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 21.10.2018

14 października, kojarzony z Dniem Edukacji Narodowej, a w naszej szkole również z obchodami Dnia Nauczyciela. W tym dniu zawsze staramy się oddać należny szacunek wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Uczniowie szkoły wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. W dniu ich święta przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Akademię przygotowali uczniowie klasy VI i VII pod czujnym okiem opiekuna SU. W tym uroczystym dniu słowa podziękowania i życzenia przekazał pracownikom szkoły dyrektor szkoły Józef Gratkowski . W swoim przemówieniu pan dyrektor zaznaczył, że wszyscy, którzy szkołę tworzą: nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz uczniowie mają wpływ na panujący w niej klimat i relacje. Podziękował wszystkim za zaangażowanie i ogromny wkład   pracy na rzecz szkoły oraz poświęcenie i serce, którym obdarzani są uczniowie. O „Dniu Nauczyciela” pamiętali również rodzice, którzy podziękowali za pracę wszystkim nauczycielom i wręczyli kwiaty na ręce dyrekcji.

Ewa Sawczak

Utworzono dnia 21.10.2018, 17:47